اگر صاحب یک آتلیه یا گالری هستید و درباره راه اندازی وب سایت برای کسب و کار خود تردید دارید، بهتر است بدانید که امروزه طراحی سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. داشتن وب سایت نه تنها باعث ارائه خدمات بهتر به مشتریان می شود، بلکه در برند سازی نیز به شما کمک می کند.

آتلیه ها و گالری ها نیز از این امر مستثنی نیستند. داشتن یک وب سایت در حقیقت، رزومه تجربیات و تخصص شماست. با داشتن یک وب سایت با رابط کاربری ساده و زیبا می توانید مهارت و تخصص خود را به مشتریان تان نشان دهید. همچنین، از آنجاییکه امروزه بیشتر مردم همیشه به اینترنت دسترسی دارند، اهمیت داشتن وب سایت دو چندان شده است.

طراحی سایت گالری و آتلیه

برخی از مزایای طراحی سایت آتلیه و گالری عکس

گالری نمونه کار

می توانید با ایجاد یک گالری عکس، نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید.

تعرفه خدمات

با ایجاد یک فرم می توانید امکان ثبت سفارش و رزرواسیون آنلاین را در اختیار مشتریان قرار دهید.

سفارش و رزرو آنلاین

با ایجاد یک فرم می توانید امکان ثبت سفارش و رزرواسیون آنلاین را در اختیار مشتریان قرار دهید.

بخش مقالات و اخبار

با ایجاد یک وبلاگ می توانید آخرین اخبار و مقالات مرتبط با آتلیه یا گالری خود را منتشر کنید.

پیگیری سفارش

می توانید بک فرم استعلام ایجاد کنید تا کاربران شما بتوانند سفارشات خود را از این طریق پیگیری کنند.

دسته بندی موضوعی

شما قادر خواهید بود عکس ها و نمونه کارهای خود را به ترتیب دلخواه دسته بندی کنید.

 

برخی از امکانات طراحی سایت آتلیه و گالری در سایت ساز کاج

فرم ساز پیشرفته کاج

امکان ساخت پیچیده ترین فرم ها با استفاده از فرم ساز پیشرفته کاج

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امکان اشتراک گذاری مطالب وب سایت در انواع شبکه های اجتماعی

آمارگیر پیشرفته

امکان مشاهده آمار دقیق وب سایت با آمارگیر پیشرفته کاج

ساخت وبلاگ

انتشار آخرین اخبار مرتبط با گالری و آتلیه شما

اطلاع رسانی پیامکی

مطلع شدن از تکمیل فرم های ثبت نام توسط کاربر از طریق پیامک

سطوح دسترسی مختلف کاربران

امکان تعریف چند مدیر با سطوح دسترسی متفاوت جهت مدیریت آسان سایت

 

طراحی سایت آتلیه و گالری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که در ابتدا گفتیم، امروزه داشتن وب سایت به یکی از ضروریات هر کسب و کاری تبدیل شده است. عکاسی ها، آتلیه ها و گالری ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. طراحی سایت آتلیه، عناصر و المان های خاص خود را نیاز دارد. مانند هر نوع وب سایت دیگری، طراحی سایت آتلیه و گالری باید بر اساس کاربرپسند بودن انجام شود تا کاربران می توانند به راحتی در وب سایت شما بگردند و از تمامی امکانات بهره ببرند.

از آنجایی که محور اصلی فعالیت آتلیه ها و گالری ها، بر روی تصویر یا عکس می باشد، ایجاد گالری تصاویر در طراحی سایت آتلیه اهمیت فراوانی دارد. مطمئناً کاربران می خواهند پیش از مراجعه به شما با مهارت هایتان آشنا شوند. خوشبختانه سایت ساز کاج تمامی امکاناتی که شما برای طراحی سایت آتلیه خود نیازمندید را در اختیارتان قرار می دهد. ما از اهمیت داشتن گالری برای سایت های آتلیه آگاه هستیم، به همین منظور سیستم پیشرفته ای را در کاج راه اندازی کرده ایم که با استفاده از آن شما نه تنها می توانید گالری تصاویری زیبا و شکیل در سایت آتلیه خود ایجاد کنید، بلکه می توانید آن را بر اساس هر موضوعی که می خواهید ترتیب بندی کنید.

یکی از امکانات مهم سایت ساز کاج، فرم ساز پیشرفته آن است. شما می توانید با استفاده از این فرم ساز، هر نوع فرمی را ایجاد نمایید، از فرم دعوت به همکاری گرفته تا رزرو آنلاین و پیگیری سفارش. با ایجاد فرم رزرو آنلاین، مخاطبان شما قادر خواهند بود که برای دریافت خدمات شما وقت قبلی بگیرند. همچنین شما می توانید با ارائه فرم پیگیری سفارش به ایشان این امکان را دهید تا سفارشات خود را پیگیری کنند. این قابلیت می تواند روند کاری شما را تسهیل کند.

در آخر باید بگوئیم که تمامی قالب های کاج بر اساس آخرین استاندارهای طراحی سایت، ایجاد شده اند. به طور مثال تمامی این قالب ها برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده اند. به این ترتیب شما می توانید با به روز رسانی مداوم وبلاگ خود و هدف گیری کلمات کلیدی مرتبط، پس از مدتی به خوبی در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر در معرض دید قرار بگیرید. همچنین، تمامی سایت هایی که بر روی کاج ایجاد می شوند، واکنش گرا هستند. این موضوع به این معنی است که وب سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر، با هر اندازه ای، به خوبی نمایش داده می شود و کاربران می توانند به راحتی از تمامی امکانات سایت شما استفاده کنند.

اگر می خواهید وب سایت عکاسی، آتلیه و گالری خود را راه اندازی کنید، کاج وب دیزاین میزبان خوبی برای شما خواهد بود.