در تلاش هستید وب سایت خبرگزاری مستقل خود را راه اندازی کنید؟ کاج راهکار مناسبی را برای طراحی سایت خبرگزاری شما در نظر دارد. اما پیش از آن بگذارید چند نکته را با هم مرور کنیم. امروزه، استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی به امری ضروری در زندگی تبدیل شده است. به همین سبب خبرگزاری ها نیز به علت مقرون به صرفه بودن هزینه ها و همه گیری استفاده از اینترنت، تصمیم به ایجاد پایگاه خبری در اینترنت گرفته اند.

شما نیز می توانید سایت خبری خود را از طریق سامانه کاج به سادگی راه اندازی کنید. سایت های خبری اصولاً طراحی پیچیده ای ندارند و معمولاً از الگوی قالب های وبلاگ ها پیروی می کنند. به همین دلیل، مدیریت سایت های خبری چندان دشوار نیست. همچنین، با ابزارهای پیشرفته تعبیه شده در سایت ساز کاج، مدیریت سایت خبری برایتان ساده خواهد بود.

وب سایت خبری

برخی از مزایای طراحی سایت خبرگزاری

هزینه مناسب

طراحی سایت خبری نسبت به چاپ روزنامه هزینه کمتری دارد.

تعداد خوانندگان نامحدود

همه کاربران اینترنت در هر نقطه از جهان می توانند خواننده وب سایت خبری شما باشند.

به روز رسانی سریع

شما می توانید آخرین اخبار را در لحظه، در وب سایت خبری خود منتشر کنید.

امکان کار بدون محدوه جغرافیایی

اعضای هیئت تحریریه از هر نقطه از جهان می توانند در سایت شما کار کنند.

پشتيبانی از زبان های مختلف

شما می توانید سایت خبری خود را به چند زبان مختلف مدیریت کنید.

آرشیو اخبار

با آرشیو کردن اخبار خود می توانید به وب سایت خبری مرجع تبدیل شوید.

 

 

برخی از امکانات طراحی سایت خبری در سایت ساز کاج

گروه های خبری

امکان تعریف دقیق گروه های خبری مانند سیاسی، ورزشی و ...

اولویت بندی و مرتب سازی

قابلیت اولویت بندی و مرتب کردن اخبار بر اساس میزان اهمیت

آمارگیر پیشرفته

امکان مشاهده آمار دقیق صفحات سایت و مطالب پر بیننده

ویرایشگر حرفه ای

امکان ویرایش محتوای گرافیکی و متنی سایت به صورت حرفه ای

اشتراک گذاری به شبکه های اجتماعی

قابلیت اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف

ارائه دسترسی های مختلف

امکان تعریف تعداد نامحدود کاربر و ارائه سطوح دسترسی مختلف به آنها

 

 

یک سایت خبری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وب سایت های خبری مانند هر سایت دیگری فاکتورهای خاص خود را دارند و مانند هر سایت دیگری کاربردی بودن، مهم ترین ویژگی آنهاست. کاربران باید در همان لحظه اول، روش کار با وب سایت شما را متوجه شوند. در طراحی سایت خبری، سادگی بهترین گزینه است. آن چیزی که در وب سایت خبری مهم است جلوه و طراحی سایت نیست، بلکه محتوا و ارزش خبری مطالبتان است. مطمئناً عناصر گرافیکی و چشم نواز در راحت خواندن محتوا به کاربران شما کمک می کنند، اما اولویت درجه یک شما نیستند.

قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی سایت خبرگزاری ها است. خوانندگان سایت خبری شما باید بتوانند اخبار و مطالب مهمی که شما منتشر می کنید را با حلقه دوستان خود به اشتراک بگذارند. این اشتراک گذاری و سهولت در استفاده علاوه بر تجربه کاربری خوب، به سئو وب سایت شما نیز کمک می کند.

یکی دیگر از موارد در طراحی سایت خبری، امکان ویرایش محتوا و مطالب موجود در سایت است که این کار با وجود ابزار ویرایشگر حرفه ای سایت ساز کاج بسیار آسان شده است. شما می توانید علاوه بر مطالب وبلاگی خود، محتوای گرافیکی و قالب وب سایت خود را نیز به آسانی و با چند کلیک به آن شکلی که می خواهید در بیاورید.

تعداد خبرنگاران و نویسندگان یک سایت خبری امکان مدیریت سایت را کمی دشوار می کند. پنل کاربری ساده کاج به شما این امکان را می دهد تا به تعداد نامحدود برای سایت خبری خود کاربر و نویسنده تعریف نمایید و برای هر کدام نسبت به وظایفشان، دسترسی محدودی را تعریف کنید.

علاوه بر تمام ویژگی های گفته شده در بالا، سایت ساز کاج مزایای دیگری نیز دارد. تمام قالب های طراحی شده توسط کاج، واکنشگرا هستند. به این معنی که سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر به خوبی نمایش داده می شود و کاربران می توانند از تمامی امکانات سایت شما به راحتی استفاده کنند. مزیت مهم دیگر بهینه سازی قالب ها برای موتورهای جستجو است. این ویژگی باعث می شود که با کمی تلاش بتوانید وب سایت خود را به رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل برسانید.

اگر قصد دارید وب سایت خبری خود را راه اندازی کنید، کاج میزبان خوبی برای شما خواهد بود.