در مقاله قبلی، قالب جدید رستوران سایت ساز کاج را به شما معرفی کردیم. در این مقاله قصد داریم قالب جدید دیگری که توسط تیم طراحی سایت کاج وب دیزاین طراحی شده است را به شما معرفی کنیم: قالب آموزشگاه.

در قالب آموزشگاه کاج، تلاش کرده ایم تمام امکاناتی که یک وب سایت آموزشگاهی به آن نیاز دارد را در اختیار علاقمندان کاج وب دیزاین قرار دهیم. فرقی ندارد که آموزشگاه موسیقی را اداره می کنید یا دروس کنکوری را تدریس می کنید، قالب آموزشگاه کاج می تواند تمامی نیازهای شما را برآورده کند.

قالب آموزشگاه کاج هم اکنون در مراحل پایانی طراحی است و به زودی بر روی سامانه کاج وب دیزاین قرار می گیرد. بنابراین اگر برای آموزشگاه خود قصد راه اندازی وب سایت دارید یا می خواهید قالب سایت فعلی خود را تغییر دهید، قالب آموزشگاه سایت ساز کاج گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.

در ادامه ویژگی ها و امکانات قالب آموزشگاه کاج را بررسی می کنیم:

صفحه نخست قالب آموزشگاه کاج وب دیزاین

صفحه نخست قالب آموزشگاه کاج از 9 بخش تشکیل شده است که صاحب وب سایت می تواند با استفاده از این بخش ها، امکانات و سرویس های خود را به دیگران معرفی کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در بخش بالای سایت، منوی ناوبری قالب آموزشگاه قرار دارد. شما می توانید لوگوی سایت خود را در سمت راست منو بارگذاری نمایید. در کنار محل مشخص شده برای لوگو، لینک دیگر صفحات سایت قرار دارد. در قسمت بالای منو، نوار ابزاری جهت جستجوی کاربر در وب سایت شما قرار دارد. همچنین، در کنار ابزار جستجو محلی برای قرارگیری شماره تماس، آدرس ایمیل و صفحات شبکه های اجتماعی آموزشگاه تعبیه شده است.

قالب آموزشگاه کاج، به صورت پیش فرض دارای 7 صفحه اصلی است که البته 3 صفحۀ ثبت نام، درباره ما و تماس با ما هر کدام به ترتیب دارای 4، 6 و 3 زیر صفحه هستند. البته این صفحات به صورت پیش فرض در قالب قرار گرفته اند و شما قادر هستید بر اساس نیاز آموزشگاه خود برخی از صفحات را حذف کنید یا صفحاتی را به سایت خود اضافه نمایید. صفحات قالب آموزشگاه عبارتند از:

 • صفحه نخست
 • دوره های آموزشی
 • ثبت نام
  • شهریه
  • قوانین و شرایط ثبت نام
  • نحوه ثبت نام
  • انواع تخفیف ها
 • وبلاگ
 • گالری تصاویر
 • درباره ما
  • اساتید و معلمان
  • اهداف آموزشی
  • مجوزهای آموزشی
  • استانداردهای جهانی
  • افتخارات
  • شعبه ها
 • تماس با ما
  • پیشنهادات و انتقادات
  • فرم استخدام

 

قالب رایگان آموزشگاه / کد 021

نمایش قالب رایگان آموزشگاه کاج

 

بنر قالب آموزشگاه

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در اولین بخش از صفحۀ نخست سایت، بنر قالب سایت قرار می گیرد. شما می توانید با قرار دادن تصویری زیبا از محیط و کادر آموزشی خود علاوه بر معرفی محیط آموزشگاه به بازدیدکنندگان، جلوۀ زیبایی به وب سایت تان ببخشید. در قدم بعدی می توانید نام آموزشگاه خود یا هر عنوانی که برای سایت خود مناسب می دانید را به همراه توضیحاتی مختصر بر روی بنر وب سایت تان قرار دهید.

خبرنامه سایت

همانطور که مشاهده می کنید در بخش پائین بنر قالب، باکسی با عنوان خبرنامه سایت قرار گرفته است. کاربران علاقمند می توانند با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن به راحتی عضو خبرنامه وب سایت تان شوند.

 

برترین دوره های آموزشی

بخش دوم صفحۀ نخست به معرفی برترین دوره های آموزشگاه اختصاص یافته است. شما در این قسمت می توانید برخی از دوره هایی که در آموزشگاه خود برگزار می کنید را به کاربران معرفی نمایید.

 

چرا آموزشگاه ما

در این بخش از صفحه نخست؛ ویژگی ها و امکانات خاصی که آموزشگاه شما نسبت به دیگر موسسات آموزشی دارد را به کاربران معرفی می کنید. سعی کنید در این بخش اطلاعاتی از تجربیات، تجهیزات و افتخارات آموزشگاه خود در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.

 

جدول کلاس های در حال برگزاری

در این بخش از صفحه نخست، جدولی برای نشان دادن اطلاعات کلاس های در حال برگزاری ایجاد شده است. شما می توانید در این جدول نام دوره، توضیحات، روزهای برگزاری، ساعات برگزاری کلاس، نام استاد و مبلغ شهریه شرکت در هر دوره را وارد نمایید. به این ترتیب کاربران می توانند برنامه کلی کلاس های شما را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

 

دیدگاه دانش آموختگان

در این قسمت از قالب آموزشگاه می توانید دیدگاه دانشجویان درباره موسسه آموزشی خود را با کاربران در میان بگذارید. استفاده از نظرات و پیشنهادات در قالب سایت، گامی مثبت به سمت شفاف سازی کاری است.

 

اساتید و معلمان آموزشگاه

در این بخش از صفحه نخست می توانید کادر آموزشی خود را معرفی کنید. مطمئناً اگر اساتید و معلمان سرشناسی در آموزشگاه شما مشغول به فعالیت هستند، معرفی آنها می تواند اعتبار آموزشگاه تان را افزایش دهد.

 

جدیدترین مطالب وبلاگ

در بخش جدیدترین مطالب وبلاگ، آخرین مقالاتی که در وب سایت خود منتشر کرده اید، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

 

فوتر قالب آموزشگاه

در پائین قالب آموزشگاه، فوتر ساده ای قرار دارد که در آن آدرس آموزشگاه به همراه شماره تلفن و ایمیل قرار می گیرد.

 

صفحه دوره های آموزشی

در این صفحه شما می توانید دوره های آموزشی که برگزار می کنید را به همراه نام، تاریخ شروع، مبلغ شهریه و توضیحات مرتبط درج نمایید. به این ترتیب کاربران می توانند با مشاهده این صفحه از تمامی دوره هایی که در آموزشگاه خود برگزار می کنید، مطلع شوند.

 

صفحه ثبت نام قالب آموزشگاه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، صفحه ثبت نام قالب آموزشگاه دارای 4 زیر صفحه است. با کمک این صفحات می توانید شهریه، شرایط ثبت نام، نحوه ثبت نام و تخفیف کلاس های آموزشگاه خود را به طور دقیق به کاربران نمایش دهید.

 

وبلاگ قالب آموزشگاه

همانطور که می دانید، امروزه وبلاگ به یکی از مهم ترین قسمت های هر وبسایت تبدیل شده است. با کمک وبلاگ می توانید مقالات آموزشی، اخبار و اطلاعیه های سایت خود را به راحتی در اختیار کاربران قرار دهید.

سعی کنید به طور منظم وبلاگ سایت خود را بروزرسانی کنید. بروزرسانی مداوم وبلاگ سبب افزایش رتبه شما در نتایج جستجو و بالطبع بالا رفتن بازدید از سایت تان می شود.

 

صفحه گالری تصاویر

در صفحه گالری تصاویر سایت خود می توانید تصاویری از محیط آموزشگاه خود قرار دهید. به این ترتیب کاربران می توانند پیش از ثبت نام با محیط و امکانات آموزشگاه شما آشنا شوند.

 

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما قالب آموزشگاه، دارای 6 زیر صفحه است. شما می توانید با کمک این صفحات اساتید و معلمان، اهداف آموزشی، مجوزهای آموزشی، افتخارات و در کل آموزشگاه خود را به صورت دقیق به کاربران معرفی کنید.

 

صفحه تماس با ما

در صفحه تماس با ما فرمی جهت دریافت پرسش های کاربران تعبیه شده است. همچنین، این صفحه دارای دو زیر صفحه انتقادات و پیشنهادات و فرم استخدام است که کاربران می توانند با تکمیل این دو فرم با شما در تماس باشند.

 

نتیجه گیری

با استفاده از قالب آموزشگاه کاج وب دیزاین می توانید وب سایتی زیبا برای موسسه آموزشی خود ایجاد کنید. مطمئن باشید، سایت ساز کاج تمامی ابزار و امکاناتی که برای مدیریت یک وب سایت آموزشگاهی نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. اگر قصد دارید برای آموزشگاه خود یک وب سایت ایجاد کنید، همین الان در کاج وب دیزاین ثبت نام کنید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز کاج می توانید با شمارۀ 28429590-021 تماس بگیرید.