قالب های موجود در سایت ساز کاج بر اساس نیاز کاربرهای ایرانی طراحی و پیاده سازی شده و تمام امکانات مورد نیاز یک وب سایت فروشگاهی را پوشش میدهد.

در ادامه پیشنهاد میکنم چند نمونه از قالب های رایگان فروشگاه ساز کاج را مشاهده نمایید.

قالب بهرنگ

قالب فروشگاهی بهرنگ مناسب برای شیک و مدرن پسندان قالبی کاملا نوین و فضا سازی هوشمندانه از جمله ویژگی های قالب بهرنگ میباشد بهرنگ بیشتر برای برند فروشان و کالای پوشیدنی طراحی و پیاده سازی شده در عین حال این قالب قابلیت تبدیل شدن به انواع فروشگاه اینترنتی را دارد.

قالب آونگ

قالب آونگ مناسب برای فروش اجناس مختلف از طریق اینترنت میباشد.
مناسب برای افراد و شرکت های ارائه دهنده محصولات گوناگون و همچنین صفحه های متنوع جهت درج و ثبت محصولات فروشگاهی میباشد.
این قالب مناسب شماست اگر میخواهید فروشگاهی بزرگ را در دنیای اینترنت راه اندازی کنید.
شامل بخش های گونان از جمله فروش ویژه ، پیشنهاد شگفت انگیز روزانه، اسلایدر، محصولات پر فروش، جدید ترین محصولات اضافه شده و هزاران امکان دیگر میباشد.

قالب پردیس

قالب پردیس مناسب برای ساده پسندها شلوغ نبودن وب سایت همیشه انتخاب کاربر را ساده میکند. قالب پردیس دقیقا برای کسانی که مثل ما فکر میکنند طراحی و پیاده سازی شده ارائه تخفیفات روزانه، محصولات شگفت انگیز، صفحه های مختلف و گوناگون، راه های ارتباطی برای مشاوره مشتری ها، اسلایدر. سادگی همیشه زیباست.

شروع کار با فروشگاه ساز کاج

برای شروع میتوانید با شماره 28429590-021 تماس گرفته و یا از قسمت فروشگاه ساز اقدام به ایجاد فروشگاه خود نمایید همچنین با ثبت نام میتوانید از 7 روز تست رایگان سایت ساز کاج نیز استفاده نمایید.