بحث راه اندازی فروشگاه ساز کاج از همان اوایل شروع کار کاج وب دیزاین آغاز شد. کدنویسی از پایه و اساسِ فروشگاه بر اساس نیاز کاربران ایرانی، طراحی قالب فروشگاه، و افزودن هزاران امکان گوناگون دیگر...

فروشگاه ساز، در واقع همان سایت ساز است اما با ده ها تفاوت عمده که مهم ترین آن امکان درج محصولات مختلف تا تعداد بینهایت و نمایش جزییات کامل محصول و در نهایت فروش آن به مشتری است.

هر کسب و کار و تجارتی چه در ابعاد وسیع و بزرگ و چه در ابعاد کوچکی مانند یک مغازه یا فروشگاه کوچک محلی و همچنین کسب و کارهای خانگی که از داشتن مکانی فیزیکی به عنوان فروشگاه بی بهره هستند می توانند مخاطبان بالقوه و اصلی فروشگاه ساز کاج باشند.

با راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی استاندارد و کارامد و جذاب، در کوران رقابت میان فروشندگان، تاجران، بازرگانان و شرکتهای مختلف عرضه محصولات مشابه شما، می توانید از همین امروز انرژی مضاعفی را به فعالیت های کاری خودتان تزریق کرده و از رکود و شرایط نامطلوب اقتصادی فعلی، بهترین بهره برداری را نمایید.

این امر واقعا امکان پذیر است که در شرایط سخت کاری و اقتصادی با استفاده از ظرفیت های دنیای دیجیتال و بازاریابی دیجیتالی (دیجیتال مارکتینگ)، مرزهای تجارت خود را فراتر برده و به فروشگاهی فکر کنید که در گستره یک کشور به طیف وسیعی از مخاطبان و مشتریان دسترسی خواهد داشت و از ثانیه ثانیه ی زمان بهترین استفاده را خواهد برد.

در پایان پیشنهاد میکنم مقایسه فروشگاه ساز پرستاشاپ (که یکی از مطرح ترین سیستم های ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در دنیا می باشد) و فروشگاه ساز کاج را نیز مشاهده نمایید.