یعنی میشه یه روزی فایل‌های PDFام مثل کاغذهای واقعی ورق زد و همون صدای زیبای ورق زدنو شنید؟ ممکنه اولش شوخی به نظر بیاد اما نرم‌افزار FlippingBook Publisher میتونه هر فایل متنی خشک و بی‎روحی رو به یه مجله یا کتاب الکترونیکی زیبا با امکان ورق زدن تبدیل کنه!

کافیه نوشته‌هاتونو تو محیط برنامه وارد کنین و بعدش اثر هنری که ساختین رو برای دوستان و اطرافیانتون بفرستین تا لذت خوندن مطالبی که شما نوشتین براشون چند برابر بشه.

FlippingBook PDF Publisher  نرم افزاری کاربردیه که با کمک اون میتونید از فایل‌ های متنی خودتون نسخه‌ های مجازی به‌صورت کتاب بسازین به ‌گونه‌ای که خواننده قادر هست اون رو ورق بزنه و با لذت مطالعه کنه. در نتیجه شما می‌تونید از این قابلیت در هر جا و هر برنامه‌ای که بخواید استفاده کنید. برای نمونه می‌تونید کاتالوگ‌ها یا رزومه کاری شرکت خودتون رو به‌کمک این برنامه به یک کتاب مجازی تبدیل کرده و برای مشتریان ارسال کنید تا به‌شکلی زیبا اون رو مشاهده کنند.

با این نرم افزار می تونید کتابهای الکترونیکی و به طور کلی فایلهای PDF و مجموعه تصاویر رو به شکل یه کتاب قابل ورق زدن با فرمت exe یا html تبدیل کنید. اگر هم نیاز دارید فایل Word رو تبدیل کنید، ابتدا اون رو به PDF تبدیل کرده و سپس با این نرم افزار به فرمت  exe یا صفحه وب تبدیل می کنید.

این کار به دو منظور انجام می شه. یکی از اونها محافظت از محتوای کتاب خود در برابر کپی هست و دیگر اینکه خواندن و مطالعه کردن اون را راحت تر و شبیه به یه کتاب واقعی می کنه.

 

امکانات نرم افزار:

تبدیل فایلهای PDF و فرمتهای تصویری به فایل اجرایی و صفحه وب

شناسایی لینک ها و فهرست فایل PDF و اعمال آن در خروجی

قابل جستجو بودن فایل خروجی

بهینه شده برای موتور جستجو از نظر SEO (مخفف Search Engine Optimization )

امکان زوم در اندازه های مختلف روی فایل خروجی

 

 

لینک دانلود برنامه از سایت سافت گذر | با هزینه 500 تومان

لینک دانلود برنامه از سایت سافت 98 | نسخه قدیمی تر | رایگان