ویدئو

مستند انقلاب جنسی (شمارش معکوس برای یک انقلاب زنانه در ایران)

مستند انقلاب جنسی (شمارش معکوس برای یک انقلاب زنانه در ایران)

روسیه سرزمینی است که جنبش عشق آزاد برای اولین بار در این کشور به منصه‌ی ظهور می رسد.هم اکنون مشعل‌دار آزادی در دنیا زنان هستند. بعد از صدها سال که در دنیا قدرت در دست مردها بود و همه امور را آن‌ها اداره می کردند، خانم‌ها توانستند این مشعل را از مردها بگیرند. بعد از آن در ایران هم این اتفاق افتاده است. زن‌ها می خواهند مشعل‌دار آزادی باشند. به همین علت است که احساس می‌شود شمارش معکوس برای یک انقلاب زنانه در ایران هم آغاز شده است.

آموزش نحوه مشاهده و بررسی قالب های متنوع سایت ساز کاج

 در این ویدئوی کوتاه، قالب های رایگانی که در سامانه سایت ساز کاج برای مصارف مختلفی طراحی و پیاده سازی شده رو مشاهده میکنیم و یاد میگیریم که چطور قسمت های مختلف قالبها رو بررسی کرده تا بتونیم بهترین و مناسب ترین قالب رو برای وبسایت خودمون انتخاب کنیم. با ما همراه باشید...

آینده طراحان گرافیک از دیدگاه شرکت ADOBE

دنیای دیجیتال و تکنولوژی تاثیراتی در زندگی انسان، خصوصا طراحان گرافیک خواهند گذاشت که همین موضوع دستمایه تهیه ویدئویی از سوی غول نرم افزاری دنیا یعنی شرکت Adobe شده است.این ویدئوی جذاب را حتما ببینید:

تست رایگان

سایت‌ساز کاج را آزمایش کنید

اطلاعات بیش‌تر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

درباره‌ی نویسنده
میثم خزائی دانش آموخته گرافیک‌دیزاین و ارتباطات بصری‌ست. وی با تجربه مدیریت تبلیغات و برندینگ در چندین مجموعه خودرویی کشور وساماندهی کمپین‌های تبلیغاتی مختلف برای برندهای مطرح جهانی همچون کیاموتورز، هیوندای، آئودی، جگوار، لندرور، جیلی، چری، ام وی ام و ... حاصل آموخته ها و تجاربش را در تاسیس و مدیریت سامانه سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز آنلاین کاج بکار گرفته تا خدماتی متفاوت و در شان مخاطب ایرانی ارائه نماید.
اطلاعات بیش‌تر
همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.