اگر شما هم آژانس هواپیمایی را اداره می کنید، مطمئناً تجربه های بسیاری از حجم بالای کار را به یاد می آورید. در چند سال گذشته آژانس های مسافرتی با ایجاد وب سایت توانسته اند حجم کاری خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهند و اتوماسیون اداری خود را به خوبی مدیریت نمایند. ایجاد وب سایت نه تنها هزینه ها و مشکلات آژانس های هواپیمایی را کم کرده است، بلکه توانسته است رضایت مشتریان را در پی داشته باشد.

در گذشته مشتریان می بایست با تماس یا مراجعه حضوری به دفاتر هواپیمایی بلیط هواپیمای مورد نظر خود را تهیه می کردند، اما امروزه می توانند با چند کلیک این بلیط ها را تهیه کنند و تنها بابت پاره ای از هماهنگی ها با دفاتر هوایی تماس تلفنی برقرار می کنند.

اگر می خواهید برای دفتر هواپیمایی خود وب سایت ایجاد کنید، سایت ساز کاج می تواند میزبان خوبی برای شما باشد.

 

برخی از مزایای طراحی سایت دفتر هواپیمایی

معرفی تورها و مناطق دیدنی

مسافران می توانند با استفاده از این قابلیت تورهای مرتبط را مشاهده و انتخاب کنند.

طبقه بندی اطلاعات هتل ها

می توانید اطلاعات مربوط به هتل های طرف قرارداد را در اختیار مشتریان قرار دهید.

اطلاعات سفارتخانه ها

با ایجاد صفحه ای مجزا می توانید اطلاعات مورد نیاز برای هر سفارتخانه را در سایت خود ثبت کنید.

ایجاد فرم دریافت تور

با ایجاد فرم دریافت تور، کاربران می توانند برای ثبت نام در تورهای شما اقدام کنند.

اتصال فرم دریافت تور به درگاه بانکی

شما می تواند فرم های مختلف سایت خود را به درگاه های بانکی متصل نمایید.

گالری تصاویر

جهت معرفی بهتر تورها و هتل ها می توانید گالری تصاویر ایجاد نمایید.

 

برخی از امکانات طراحی سایت آژانس هواپیمایی در سایت ساز کاج

آمارگیر پیشرفته

امکان مشاهده آمار دقیق وب سایت با آمارگیر پیشرفته کاج

انتشار اخبار و مقالات

انتشار آخرین اخبار گردشگری و مقالات مرتبط با صنعت هواپیمایی

اطلاع رسانی پیامکی

مطلع شدن از تکمیل فرم های ثبت نام کاربر از طریق پیامک

سطوح دسترسی مختلف کاربران

امکان تعریف چند مدیر با سطوح دسترسی متفاوت جهت مدیریت آسان سایت

فرم ساز پیشرفته کاج

امکان ایجاد پیچیده ترین فرم های مرتبط با استفاده از فرم ساز پیشرفته کاج

پرداخت آنلاین

امکان متصل کردن وبسایت خود به درگاه های بانکی تنها با چند کلیک

طراحی سایت آژانس هواپیمایی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که می دانید سایت های آژانس هواپیمایی، جزو پر مخاطب ترین سایت ها هستند از این رو میزان رقابت بین آنها بسیار شدید است. همچنین طراحی سایت هواپیمایی، فرایند پیچیده ای دارد و مانند یک سایت شخصی ساده نیست. برای آنکه یک سایت آژانس هواپیمایی بتواند بهترین نتیجه را دریافت کند، باید بتواند امکانات بیشتر و منحصر بفردی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. خوشبختانه طراحی سایت کاج می تواند این امکانات را به سادگی در اختیار شما قرار دهد.

اولین و مهم ترین ویژگی هر سایتی، کاربردی بودن آن است. بازدید کنندگان در همان نگاه اول باید بتوانند نحوۀ کار وب سایت را حدس بزنید. همه صفحات باید تا جاییکه ممکن است ساده و با چند کلیک قابل دسترسی باشند. سادگی و کاربردی بودن اولین ویژگی است که طراحان سایت کاج به آن توجه دارند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحات اطلاعات پرواز، اطلاعات هتل ها و تورهای گردشگری و صفحه اطلاعات نرخ ارز، اهمیت بسیاری دهید. کاربردی بودن این صفحات می توانند مشتریان بیشتری را به سمت شما بکشانند. همچنین قابلیت رزرو آنلاین و خرید اینترنتی اهمیت بالایی در فرآیند درآمد زایی شما دارد. مطمئناً بسیاری از مردم ترجیح می دهند بدون مراجعه حضوری و حتی تماس تلفنی بلیت هواپیمای خود را تهیه کنند.

همچنین، امروزه با مهم شدن بحث سئو، اهمیت وجود وب سایت ها دو چندان شده است. بروز رسانی مداوم وبلاگ می تواند جایگاه سایت تان را در نتایج موتورهای جستجوگر ارتقا دهد. شما می توانید با راه اندازی یک وبلاگ آخرین اخبار مربوط به گردشگری و صنعت هوایی را با مشتریان خود در میان بگذارید. همچنین، قادر هستید مطالبی در مورد جاذبه های گردشگری شهرها و کشورهای مختلف منتتشر کنید و کاربران خود را به سفر کردن ترغیب نمایید.

بحث سئو و بهینه سازی سایت برای سایت های آژانس هواپیمایی بسیار مهم است. از آنجاییکه رقابت در صنعت هواپیمایی و گردشگری بسیار شدید است، داشتن وب سایتی سازگار با موتورهای جستجوگر می تواند در دیده شدن شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. بهتر است بدانید که تمام قالب هایی که در سایت ساز کاج وجود دارند بر اساس آخرین استانداردهای سئو طراحی شده اند. با استفاده از سایت ساز کاج و کمی تلاش قادر خواهید بود در نتایج جستجو، جایگاه مناسبی برای وب سایت خود به دست آورید.

سایت ساز کاج، میزبان خوبی برای سایت آژانس هواپیمایی شما خواهد بود.