درباره ما

با کاج وب‌دیزاین بیشتر آشنا شوید

ما تصمیم گرفتیم بهترین باشیم

کاج وب‌دیزاین، یک ابزار کامل و ساده برای ساختن سایت است که به کمک آن می‌توانید بر اساس سلیقه خودتان یک وب‌سایت ایجاد و به راحتی هر چه تمام‌تر آن را مدیریت کنید. به کمک کاج، شما پیچیدگی‌های طراحی سایت را پشت سر خواهید گذاشت و از طراحان وب بی‌نیاز می‌شوید. سایت‌ساز کاج با محیط کاربری بسیار ساده، قالب‌های از پیش آماده شده و رایگان، تمامی امکانات پیشرفته طراحی وب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. طراحی سایت واکنش‌گرا، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، مدیریت آسان محتوا، قابلیت اتصال به درگاه های بانکی، تنها بخشی از مزایا و امکانات سایت ساز کاج هستند. همچنین در وبلاگ کاج وب دیزاین می توانید مطالب متنوعی با موضوع آموزش طراحی سایت، آموزش سئو و ... را مطالعه نمایید. همانگونه که می دانید طراحی وب سایت و مدیریت آن، امروزه به یکی از دغدغه های اصلی تجارت های مختلف تبدیل شده است. سایت ساز کاج با محیط کاربری بسیار ساده، قالب های از پیش آماده شده و با قیمتی مناسب، تمامی امکانات پیشرفته طراحی وب را در اختیار کاربران قرار می دهد.
یکی دیگر از مزایای دیگر کاج وب دیزاین، طراحی سایت بر اساس اصناف و مشاغل مختلف است. به این شکل که کارشناسان کاج با بررسی وبسایت های برتر مشاغل مختلف، قالب هایی مرتبط با آن مشاغل را طراحی می کنند. این قالب ها بر اساس نیازهای کارفرمایان، نیازها و سلایق مشتریان و کاربردی بودنشان طراحی شده اند. این سایت ها معمولاً با عناوینی نظیر طراحی سایت پزشکی و پزشکان، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت ورزشی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت دانشگاهی، طراحی سایت خودرو، طراحی سایت صرافی، طراحی سایت تجاری، طراحی سایت شخصی، طراحی سایت کودکان، طراحی سایت تفریحی، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت باشگاهی، طراحی سایت هنری، طراحی سایت خبری، طراحی سایت دانلود و ... شناخته می شوند. مطمئن باشید سایت ساز کاج، تمام نیازهای حرفه ای شما را برآورده خواهد کرد.

 شما هم می توانید به جمع کاربران کاج بپیوندید. تنها کافیست در سامانه ثبت نام کنید و به مدت ۷روز از نسخۀ آزمایشی کاج وب دیزاین به رایگان استفاده نمایید.

اطلاعات بیش‌تر ۷ روز تست رایگان

اعضای تیم کاج

میثم خزائی

موسس و صاحب امتیاز / مدیر بازاریابی

سامان اعتمادی

برنامه نویس

سارا شایسته

برنامه نویس

فرهاد حمیدی راد

سرپرست توسعه فنی و پشتیبانی

شهاب نیک‌زاد

توسعه دهنده

سمیرا الوند

تحقیقات بازار

آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید.